W te upalne dni śpieszymy z pakietem ratunkowym. Tak by móc się schować w przyjemnym, chłodnym cieniu i skosztować czegoś smacznego. Kulturalnie smacznego.

Ten odcinek Watch Like Mojo dedykujemy wszystkim koneserom dobrej kultury. Podpowiadamy w nim, jak skutecznie i niebanalnie szukać dobrych filmów, muzyki i książek. Chyba każdy zna ten problem – chcemy coś obejrzeć, ale nie wiemy co. Chcemy posłuchać zupełnie nowej muzy i zastanawiamy się, jak jej szukać. Albo potrzebujemy niebanalnej lektury, która pozwoli wyjśc nam z naszej czytelniczej bańki. Na te i inne potrzeby staramy się znaleźć remedium w tym odcinku. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, a tam gdzie możemy – sprzedajemy swoje praktyczne tipy.

Wspominamy w odcinku o naszych kulturowych inspiracjach i przyjacielskich inicjatywach: Spoilermaster, Tomasz Samołyk, Team Deakins, BBC Mark Kermode, Mubi.com, pitchfork.com, Druh Sławek, Tim Ferriss, Kevin Kelly, lubimyczytać.pl, Nie zwlekaj, oglądaj lub słuchaj by zaczerpnąć łyk kulturalnych inspiracji na lato.

Zapraszamy do obejrzenia:

lub wysłuchania: