Produkcja filmowa Wrocław studio filmowe Mojo Movies

Sam świat Mojo znaleźliśmy dawno temu w przygodowej grze z serii Monkey Island. I to ona nas zainspirowała do tego klimatu. Na wodach branży filmowej czujemy się bowiem jak piraciki, którym nie straszne wyzwania i sztormy. Wierzymy, że rzeczywistość ma do zaoferowania więcej niż tylko to, co widać gołym okiem. Jest w niej ukryta magia, którą chcemy wydobywać i pokazywać światu w naszych produkcjach. A samo słowo Mojo? To cecha, która przyciąga do Ciebie ludzi i sprawia, że odnosisz sukcesy i jesteś pełen energii. I takie właśnie jest nasze studio filmowe z Wrocławia.

As far back as we can remember, we always wanted to be filmmakers. Z filmami mamy doświadczenie od najmłodszych lat, najpierw je oglądaliśmy, a teraz je tworzymy. Nasze kinofilskie zamiłowanie trwa nadal. Oprócz prowadzenia studia filmowego we Wrocławiu, współtworzymy również WatchingClosely – jedną z bardziej poczytnych platform filmowych w Polsce. Uważamy, że aby kręcić dobre filmy trzeba ich zawczasu trochę obejrzeć. Ciężko nam sobie wyobrazić kogoś kto nie ogląda filmów i się nimi nie interesuje i nazywa się filmowcem. To tak jakby szef kuchni nie lubił jeść.

Bo wiemy, jak dobrze taką zorganizować. By zarówno dopłynąć do docelowego portu, jak i po drodze przeżyć ciekawą przygodę. We are not another average film crew. Uważajcie na nas!  Wierzymy, że znane nam zaklęcia potrafią wyczarować każdą filmową historię . Jak chcesz poczuć trochę tej magii, to wskakuj do nas na pokład i ruszajmy! Niesamowity świat filmowych historii czeka na odkrycie.

Nasze filmy wypływają na szerokie wody – od Internetu, przez telewizję, a kończąc na festiwalach filmowych. Stawiamy na pisanie oryginalnych scenariuszy naszych produkcji. Z lokalnej zatoki wypłynęliśmy na morze, a zmierzamy na ocean. O burtę naszego statku rozbiliśmy butelkę rumu, a na maszt wciągnęliśmy piracikową flagę. Nasza flaga oznacza dobre kino.

Pracujemy nad tym. Na każdym kroku szukamy innowacji i świeżych pomysłów. Jak już patrzymy na wzorce, to zazwyczaj na te zza Wielkiej Wody. Nakręcimy reklamę dla Tesli, pomożemy na planie filmu Martina Scorsese i wypijemy herbatę z termosu z Christopherem Nolanem. Wypijemy na ciepło, herbatke na zimno z Mastermindem Georgem Millerem.

Kto jest na pokładzie?

Ostatnie wpisy

Mojo Movies to wrocławskie studio filmowe. Specjalizujemy się w produkcji klipów promocyjnych, reklamowych i eventowych. Skąd wzięła się nasza nazwa, kto nas inspiruje? Kliknij i poznaj nas bliżej!