Każdy z nas ma w życiu gorsze momenty. Czasami nawet takie w których potrzebujemy pomocy z zewnątrz. Najlepiej taką pomoc uzyskać od kogoś, kto dobrze zna się na tym co robi i sam ma za sobą kilka gorszych chwil. Jak się wtedy podnieść? Jak zacząć od nowa? Magda nie miała łatwego życia i pomimo tak wielu kłód pod nogami radzi sobie świetnie. Znalazła także siłę by podzielić się tym z innymi.

To nasz drugi film nagrany z Magdalena Zachariasiewicz.

Tym razem udaliśmy się na Szwedzkie Skały w Karkonoszach i do Lasku Rędzińskiego. Zadaniem było pokazać Magdę jako doświadczonego coacha, którego oceniają sami podopieczni. Po raz kolejny przy pisaniu scenariusza okazało się, że to czyjeś słowa o Twojej pracy znaczą więcej.

Cieszymy się na tę współpracę – była bardzo ciekawa i przyjemna. Nauczyliśmy się naprawdę dużo i rozwinęliśmy swój warsztat.

P.S Jeżeli w scenariuszu jest do nagrania burza i nie macie do dyspozycji studia gdzie możecie ją wywołać sztucznie, to zmieńcie scenariusz ????

Opinia partnera:

Ekipa Mojo to PETARDA , pod każdym względem:
– profesjonalizm????
– fachowość????
– empatia????
– uczciwość????
– zaangażowanie ????
– otwartość na potrzeby klienta????
Potrafią słuchać i słyszeć!!!! ????
Praca z nimi to czysta przyjemność.
Efekt tej pracy przerósł wszelkie moje oczekiwania. Film, który stworzyli jest USZYTY NA MIARĘ…..Do tego „krawcy” bardzo przystojni????????
Achy i Ochy …. można by rzec.
Polecam z całego ♥️♥️♥️

Magdalena Zachariasiewicz