Kim jest partner?

Jusky to firma zajmująca się bezpiecznym cięciem. Są hurtownią oraz producentem noży bezpiecznych. 

Jaki mieliśmy problem do rozwiązania?

Wyzwaniem było nagranie ciekawej i wyczerpującej serii filmów o nożach bezpiecznych. Tematyka ta jest na tyle niszowa, że nie ma zbyt wielu filmów jako referencji, dlatego zrobiliśmy wszystko po swojemu. Jacek i Rafał pomimo tego, że nie są profesjonalnymi aktorami chcieli brać czynny udział przy produkcji. Oczywiście są ekspertami od noży bezpiecznych, czyli robią to na czym się dobrze znają. Chcieli także napisać swoje mini historie do odcinków, w czym nieznacznie pomogliśmy. Efekt oceńcie sami. Naszym zdaniem filmy są ciekawe, prawdziwe, pełne wiedzy i są świetną reklamą.

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Dzięki dużemu zaangażowaniu w produkcję Jacka i Rafała, od początku mieliśmy poczucie, że robimy coś wartościowego. Panowie brali nawet lekcje występowania przed kamerą, żeby wypaść jak najlepiej, co widać z każdym kolejnym odcinkiem. Ta produkcja z Jusky zamknęła się w dwóch sezonach o łącznej długości 17 odcinków. 

Co z tego wynika dla Jusky?

Jusky jako jedyna firma noży bezpiecznych na polskim rynku ma ciekawą i profesjonalnie zrealizowaną serię filmów w tej tematyce. Filmy instruktażowe i eksperckie wynoszą Jusky na inny poziom w świecie noży bezpiecznych i pokazują ich klientom, że znają się na rzeczy. Dzielenie się swoją wiedzą w ciekawy sposób to zawsze dobry pomysł.

Wypowiedź partnera

Praca z Dominikiem i Szymonem przebiega profesjonalnie i sprawnie, widać dużą fachowość i doświadczenie w ekipie Mojo. Polecam ich serwis, my jesteśmy bardzo zadowoleni i wciąż nagrywamy.

Jacek Juszczak – Współzałożyciel Jusky