Mamy Wam coś do pokazania. Raz na jakiś czas pada pytanie – „Czy robimy YouTube’y?” I wtedy odpowiadamy jak Michael Caine w „Mrocznym Rycerzu” – „Ooo, you have no idea!”

Wyprodukowaliśmy już kilkadziesiąt filmów eksperckich i instruktażowych dla wielu naszych klientów. Dziś jeden z nich – firma Jusky z Wrocławia. Dla tego klienta nagraliśmy 2 sezony serii ekspercko-instruktażowej z wąskiej dziedziny noży bezpiecznych. Jeśli pomyślisz o technologicznym przeciwieństwie klasycznego „tapeciaka”, to myślisz o sprzęcie w który Jusky zaopatrza pół tego kraju.

Chłopaki z Jusky publikują filmy zgodnie ze swoim harmonogramem, ale pozwoli nam opublikować krótki trailer składający się z materiałów z przeszło 20 odcinków.

Uważamy, że świetną metodą na wejście na nowy poziom w swojej branży jest kręcenie filmów eksperckich. Nienachalne dzielenie się swoją wiedzą, to świetna metoda na dobrą reklamę. Twoi potencjalni klienci mogą Cię zobaczyć w roli eksperta, co często pozwala przekonać się im, że to do Ciebie powinni uderzać w potrzebie.

Pomogliśmy klientowi postawić na nowo kanał na YouTubie, rozpisać do niego 2 sezony odcinków i nagrać je w rozsądnie zaplanowanych sesjach zdjęciowych. Takie działanie zaczęło pozycjonować firmę jako krajowego lidera w swojej dziedzinie. Prawdopodobnie wrócimy z kolejnym sezonem.

Chcesz pójść z ślady Jusky? Napisz do nas na kontakt@mojomovies.pl i daj znać czego potrzebujesz. Pomożemy Ci, że hej!