Kim jest partner?

Amsterdam Standard to firma IT działająca głównie na holenderskim rynku. Pomagają szybko rosnącym firmom w rozwijaniu oprogramowania, serwisów internetowych i aplikacji.

Z jakim problemem się mierzyliśmy?

Mierzyliśmy się z klasycznym problemem podczas tego typu imprez – nigdy nie ma drugiej szansy, żeby powtórzyć ujęcie. Z tym idzie nam bardzo dobrze, bo zawsze jesteśmy tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Najtrudniejsze jednak było to, że nie potrafimy nagrywać dwa razy tego samego, dlatego każda impreza Amsterdam Standard ma swoją osobną tematykę i jest inspirowana innym filmem.

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Dzięki dużej filmowej wiedzy, dopasowaliśmy ciekawe pomysły do każdego wyjazdu i nagraliśmy wyprawę w ten sposób, że nie sposób pomylić ze sobą dwa filmy. Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę i każdy film to osobna historia, nawet aftermovie z wyjazdu integracyjnego. Doświadczeni operatorzy, którzy dostarczają dużo łatwo używalnego materiału to także ważna sprawa przy tego typu produkcjach. 

Co z tego wynika dla Amsterdam Standard?

Każdy wyjazd jest inną historią, dzięki czemu uczestnicy chętnie wracają do filmów, by przeżyć to jeszcze raz. Do każdego wyjazdu wysłaliśmy Amsterdam Standard wielkoformatowy plakat, który dumnie wisi w ich biurze. 

Wypowiedź klienta

Polecam tego allegrowicza! Wspólnie nakręciliśmy już 5 filmów i z każdego jestem bardzo zadowolony. Dominik i Szymon nie tylko z pasją podchodzą do tego co robią, ale też w cenie gwarantują nawet słoneczną pogodę. Do tego są profesjonalni, kreatywni i pozytywnie nastawieni do życia.

Tomasz Rżany, CEO Amsterdam Standard