Kim jest partner?

Amsterdam Standard to międzynarodowa firma IT działająca głównie na holenderskim rynku. Pomagają szybko rosnącym firmom w rozwoju oprogramowania, serwisów internetowych i aplikacji. Ich specjalizacją jest inteligentne i ekonomiczne budowanie teamów pod projekty.

Na czym polegało wyzwanie?

Przedstawienie procesu onboardingu w prosty, czytelny i trafiający w sedno sposób. Całość wymagała przygotowań na każdym froncie – merytorycznym, prezenterskim oraz technicznym. Strategicznie rozplanowane nagrywki w wielu lokacjach w Polsce i za granicą. Wszystko to wymagało dużej precyzji i utrzymywania jednego standardu pracy by dostarczyć spójność i jakość na której zależało nam i Partnerowi.

Jak pokonaliśmy wyzwanie?

Proces pre-produkcji przy tym projekcie okazał się kluczowy. Kilkumiesięczne przygotowania pozwoliły na dopięcie nagrań na ostatni guzik. Opierając formułę wizualną na amerykańskiej serii Masterclass wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Dzięki doświadczeniu i dokładnemu przemyśleniu produkcji przed rozpoczęciem nagrań, dostarczyliśmy jakość na światowym poziomie.

Co z tego wynika dla Amsterdam Standard?

Seria dwunastu filmów nagrywanych w czterech różnych lokacjach na przestrzeni dwóch miesięcy to nasza pierwsza tego typu produkcja. Amsterdam Standard jest bardzo zadowolony z efektów i dzięki przystępnej formule video jest w stanie powitać na swoim pokładzie klienta w przyjazny i nieangażujący sposób. Już wiemy, że to novum świetnie się sprawdza. Klienci Partnera w miejsce serii maili i dokumentów dostają nowocześnie podaną wideo-akademię w której krok po kroku mogą obejrzeć krótkie filmy związane z interesującym ich zagadnieniem.

Wypowiedź klienta

Polecam tego allegrowicza! Wspólnie nakręciliśmy już 5 filmów i z każdego jestem bardzo zadowolony. Dominik i Szymon nie tylko z pasją podchodzą do tego co robią, ale też w cenie gwarantują nawet słoneczną pogodę. Do tego są profesjonalni, kreatywni i pozytywnie nastawieni do życia.

Tomasz Rżany, CEO Amsterdam Standard

Gorąco polecam MOJO Movies, fenomenalną firmę video założoną przez Dominika i Szymona. W ciągu ostatnich trzech lat wyprodukowali dla nas siedem znakomitych filmów. Ich profesjonalizm, kreatywność i dbałość o szczegóły są niezrównane. Ich zdolność do ożywiania naszych wizji na ekranie jest naprawdę niezwykła. Praca z MOJO Movies była absolutną przyjemnością i nie możemy się doczekać ponownej współpracy z nimi w przyszłości.

Leopold van Oosten, Founder Amsterdam Standard