Kim jest partner?

Amsterdam Standard to firma IT działająca głównie na holenderskim rynku. Pomagają szybko rosnącym firmom w rozwijaniu oprogramowania, serwisów internetowych i aplikacji.

Jaki mieliśmy problem do rozwiązania?

Pokazanie jak działa ta międzynarodowa firma IT wymagało ciekawego pomysłu i zaangażowania wielu ludzi. Nagrania w centrum Amsterdamu także były wyzwaniem.

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Pomysł na film oparliśmy o koncept gdzie Amsterdam Standard jest drużyną do zadań specjalnych. Jest w stanie skalować zespół wedle potrzeb klienta, dostarcza szybko i niezawodnie rozwiązania IT na światowym poziomie. Wszystkie te cechy, pasowały nam do firmy, która nie obarcza swoimi problemami klienta, tylko dostarcza świetne rozwiązania na czas. W roli głównej występuje CEO Amsterdam Standard czyli Tomek Rżany. Było to szczególnie ważne, ponieważ dzięki temu, film bardzo mocno zyskuje na wiarygodności. 

Co z tego wynika dla Amsterdam Standard?

Amsterdam Standard stał się jeszcze bardziej rozpoznawalną marką w świecie IT. Film oddaje charakter firmy i pokazuje jej najlepsze strony w ciekawy i przystępny sposób. W perspektywie Amsterdam Standard będzie częściej odbierał telefon ze zleceniami.

Wypowiedź klienta

Polecam tego allegrowicza! Wspólnie nakręciliśmy już 5 filmów i z każdego jestem bardzo zadowolony. Dominik i Szymon nie tylko z pasją podchodzą do tego co robią, ale też w cenie gwarantują nawet słoneczną pogodę. Do tego są profesjonalni, kreatywni i pozytywnie nastawieni do życia.

Tomasz Rżany, CEO Amsterdam Standard