Kim jest partner?

Wim Hof to znany na całym świecie „Iceman”. Posiadacz wielu rekordów i propagator zasady, że stać nas na dużo więcej niż nam się wydaje.

Jaki mieliśmy problem do rozwiązania?

Wyzwaniem było uchwycenie esencji nauk Wima Hofa i wyjątkowego doświadczenia, przez które przechodzą uczestnicy podczas kursu, w atrakcyjny wizualnie i angażujący sposób.

Pomimo tego, że szkoła Wima Hofa to głównie ekspozycja na zimno i techniki oddechowe, to chcieliśmy tym filmem pokazać, że to jednak coś więcej. Bycie częścią takiego „zimnego” plemienia było przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. 

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Z instruktorami Wima Hofa w polskiej Przesiece spędziliśmy tydzień będąc zarówno uczestnikami kursu jak i ekipą filmową. Film wymagał skrupulatnego zaplanowania, ponieważ wielu ujęć nie mogliśmy powtarzać. Wyzwaniem było także nie przeszkadzać uczestnikom w kursie jednocześnie pokazując jego transcendentalny wymiar. Latanie dronem w szortach przy minusowych temperaturach to także nie lada wyzwanie. 

Co z tego wynika dla Wim Hof Method?

Głęboko wierzymy, że ten film zabierze widzów w ciekawą podróż po zimowym królestwie Wima. Dzięki filmowi nowi uczestnicy chcą wziąć udział w tym niepowtarzalnym przeżyciu, ponieważ wierzą, że to doświadczenie zmieniające życie.