Kim jest partner?

Snow PR ro agencja zajmująca się wizerunkiem takich marek jak: New Balance, The North Face, Garmin czy Thule. Produkują także największe w Polsce eventy, głównie dla Red Bulla.

Z jakim problemem przyszedł?

Przedstawienie szerszej publiczności kulis produkcji dużej imprezy sportowej.

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Pokazaliśmy problemy z jakimi borykała się ekipa Snow PR podczas produkcji eventu, a następnie jak zostały rozwiązane. Uwieczniliśmy także tłumy widzów, które przyszły oglądać sportowców pod katowickim spodkiem co świadczy o dużym sukcesie imprezy. W materiale znalazły się także pochlebne wypowiedzi sportowców o organizacji imprezy.

Co z tego wynika dla Snow PR?

Dzięki filmowi Snow PR zwiększyło swoją rozpoznawalność w świecie produkcji dużych imprez. Kompleksowe podejście pokazuje wszechstronność i profesjonalizm z jakim ekipa wyprodukowała imprezę. Podczas imprezy zebraliśmy rekordowe 180 minut materiału, które trzeba było zamknąć w możliwie krótkim czasie by pokazać atuty naszego partnera. 

Wypowiedź klienta

Szczerze polecam. Mojo zrealizowało dla nas kilka projektów filmowych oraz wyprodukowało serię podcastów. Klienci zadowoleni z rezultatów, a my ze sprawnej współpracy, elastyczności i co ważne efektywności kosztowej. Widać, że chłopaki wkładają w produkcje nie tylko czas i sprzęt, ale też pasje!

Andrzej Lesiewski – SNNOW PR CEO