Kim jest partner?

Eltap to polska fabryka mebli prężnie działająca na europejskim rynku. Są producentem narożników, sof, łóżek, puf, materacy i wielu innych. Firma ma wieloletnie doświadczenie i zatrudnia ponad 180 pracowników. 

Jaki mieliśmy problem do rozwiązania?

Dla Eltapu nagraliśmy w sumie 9 filmów, w każdym inaczej prezentując meble z nowych kolekcji. Byliśmy odpowiedzialni za całą produkcję, scenariusze, operowanie oraz reżyserię. Od wybrania odpowiedniego miejsca do nagrań, przez przedstawienie propozycji aktorskich klientowi, ta produkcja miała w sobie wiele aspektów, o które należało zadbać. 

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Postanowiliśmy, że każda reklama będzie trochę inna, dlatego też każdy film to inna mini historia. Niemałym wyzwaniem było zrobić 9 filmów, które różnią się od siebie, są wymierzone w konkretnego klienta, a jednak tematyka jest taka sama. Dzięki kompleksowemu podejściu i rozmaitym narracyjnym niuansom udało się osiągnąć zamierzony efekt.

Co z tego wynika dla Eltapu?

Eltap posiada reklamy swoich produktów, które może prezentować na rynku europejskim. Wszystkie niuanse oparte w warstwie wizualnej, oraz wysoka rozdzielczość obrazu powodują, że filmy nie będą się starzeć przez długi czas.