O PROJEKCIE

Z uśmiechem na twarzach prezentujemy Wam nasz najnowszy Demoreel na 2022 rok. Zapraszamy na krótki przegląd naszych najświeższych projektów.

Nasz Demoreel ujawnia, że mamy portfolio pełne filmowych przygód.
Mamy doświadczenie w produkcjach dla dużych międzynarodowych brandów, ale i nie tylko. Angażujemy się bowiem także w filmowanie i promowanie lokalnych firm w naszym ukochanym Wrocławiu.

Nasza ekipa jest nieustraszona. Kręciliśmy już na szczytach Alp przy temperaturach -30 stopni, skacząc z kamerą do lodowatych wodospadów w Karkonoszach, czy ganiając po kolana w śniegu za zaprzęgiem husky.

Kręcimy filmy na rynki polskie oraz zagraniczne. Jeden zdążył już nawet zawędrować na rynek USA, a kolejny na EXPO w Dubaju. Nasze filmy wypływają na szerokie wody – od Internetu, przez telewizję, a kończąc na festiwalach filmowych. Stawiamy na pisanie oryginalnych scenariuszy naszych produkcji. Takich które trafiają zarówno do głowy, jak i do serc widzów. Mojo Movies współtworzy także jedną z największych platform filmowych w kraju – Watching Closely.

Podsumowując, jeśli szukasz ekipy filmowej do niekonwencjonalnych zadań to zadzwoń ( +48 664 417 568 / +48 782 765 432) albo napisz (kontakt@mojomovies.pl). Pogadamy, doradzimy, a jak trzeba będzie – to i polecimy film na wieczór.