Kim jest partner?

Cztery Żywioły to miejsce w pobliżu masywu Śnieżnika oraz zalewu w Starej Morawie. Kotlina Kłodzka ma na mapie ciekawe domki i jurty, które znajdują się w pięknych okolicznościach przyrody.

Z jakim problemem przyszedł?

Przedstawienie miejsca noclegowego w Kotlinie Kłodzkiej w inny ciekawy sposób, tak by wyróżnić się na tle innych miejsc w tym segmencie.

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Projekt jurt oraz domków kopułowych w Starej Morawie sam zasugerował nam pomysł. To nietuzinkowe miejsce, mocno różni się od lokalnych hoteli. Właściciele stawiają na prywatność i nietuzinkowość. Jurty i domki są maksymalnie czteroosobowe i oddalone od siebie tak by ich mieszkańcy sobie nie przeszkadzali. Oparliśmy narrację filmową o nazwę miejsca, czyli cztery żywioły. Od muzyki użytej w filmie, przez obraz kierujemy zmysły widza na ogień, wodę, powietrze i wodę. Te nieodłączne składniki natury, są tam obecne i umilają pobyt mieszkańcom.

Co z tego wynika dla Czterech Żywiołów?

Dzięki odpowiedniemu podejściu do produkcji filmowej, cztery żywioły na starcie pokazują swój charakter i profil. Te elementy każdego naszego filmu, pokazują potencjalnemu mieszkańcowi domków czy to miejsce dla niego. Pokazujemy jurty i domki kopułowe jako nietuzinkowe miejsca do spędzania wolnego czasu. Film pomyślany został w taki sposób by wyrobić zdanie potencjalnego klienta w 70 sekund.