Kim jest partner?

Amsterdam Standard to firma IT działająca głównie na holenderskim rynku. Pomagają szybko rosnącym firmom w rozwijaniu oprogramowania, serwisów internetowych i aplikacji.

Jaki mieliśmy problem do rozwiązania?

Zadanie polegało na tym, by napisać i wyprodukować taki film, który już na wstępie odsieje kandydatów do pracy w Amsterdam Standard. 

Jak rozwiązaliśmy ten problem?

Oprócz zachęcenia potencjalnych kandydatów chcieliśmy także zahaczyć o kilka innych kwestii. Przede wszystkim napisaliśmy scenariusz w taki sposób, by mocno oddawał duszę Amsterdam Standard. Film jest nakręcony w atrakcyjny narracyjnie sposób tak by intrygował i zachęcał kandydatów do działania.

Co z tego wynika dla Amsterdam Standard?

Film odbił się szerokim echem w świecie IT. Zwiększył rozpoznawalność firmy, a co najważniejsze pozwolił firmie na zrekrutowanie odpowiednich pracowników. Dzięki bezkompromisowemu podejściu, do Amsterdam Standard odzywają się kandydaci, którzy już na wstępie są po małej selekcji. Etyka pracy i charakter firmy po obejrzeniu filmu trafia do kandydatów. 

Wypowiedź klienta

Polecam tego allegrowicza! Wspólnie nakręciliśmy już 5 filmów i z każdego jestem bardzo zadowolony. Dominik i Szymon nie tylko z pasją podchodzą do tego co robią, ale też w cenie gwarantują nawet słoneczną pogodę. Do tego są profesjonalni, kreatywni i pozytywnie nastawieni do życia.

Tomasz Rżany, CEO Amsterdam Standard