Produkcja filmowa Wrocław studio filmowe Mojo Movies

Kręcimy
filmy, które
kręcą innych

Kim jesteśmy?
Co proponujemy?
Jak to zrobimy?
Kim jesteśmy?
Jesteśmy jak departament wideo w Twojej firmie. Tylko że lepiej.

Mamy bogate doświadczenie i nie owijamy w bawełnę. Znamy się na swojej pracy i chcemy Ci zaoferować nasze usługi. Jesteśmy tymi, którzy rozwiązują Twój problem o nazwie “Chcę dobre filmy, ale nie chcę całego trudu z tym związanego”. Nasze umiejętności i model pracy zdejmą z Twoich barków to zagadnienie.

Co proponujemy?
Tworzenie treści video pod nowe platformy jest jak otwarcie drzwi gościom którzy nawet nie wiesz, że mieli do Ciebie przyjść. Filmy wertykalne, są jak drzwi, które możesz otworzyć nowym klientom.

Proponujemy nowatorski model pakietów filmów wertykalnych na kanały social media. Gdzie można znaleźć najskuteczniejsze reklamy największych światowych marek? Dokładnie tak – na social mediach. Zamiast drogich dużych reklam, kręcimy krótsze i tańsze formy, które przynoszą wymierne i sprawdzalne wyniki.

Jak to zrobimy?
Wyznajemy zasadę Pareto, która zakłada, że 80% rezultatów można osiągnąć wykonując 20% działań.

Trik polega na tym, że my zajmujemy się wszystkim. Układamy dla Ciebie plan jednej (bądź kilku) mini-serii filmowej adekwatnej dla specyfiki Twojego biznesu. Pisząc krótkie scenariusze bierzemy na celownik rezultat końcowy, który chcemy osiągnąć. Każdy film ma trafić w tarczę, możliwie najbliżej środka. Jesteśmy po to żeby zmniejszyć dystans pomiędzy ‘Chciałbym dobry film na sociale’ a ‘Wciskam publikuj’’.

Wyceny

Wycena Standard
2499 zł
2 wertykalne filmy do 15 sekund
jakość FULL HD
jeden dzień zdjęciowy
profesjonalne nagranie dźwięku
2 scenariusze
jakość 4K
profesjonalny kolor
Hot
Wycena Plus
3499 zł
3 wertykalne filmy do 20 sekund
3 scenariusze
profesjonalne udźwiękowienie
profesjonalny kolor
jakość 4K
jeden dzień zdjęciowy
Portfolio

Ostatnie realizacje